VII Zlot Mitsubishi 4x4

VII Zlot Mitsubishi 4x4 Kiedy: 11.10.2013 - 13.10.2013 Gdzie: Jedlina-Zdrój Dolnośląskie

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników samochodów terenowych z pod znaku trzech diamentów na coroczny VII już Zlot Mitsubishi 4x4 do Jedliny Zdrój koło Wałbrzycha w województwie dolnośląskim. Impreza ma charakter rodzinnego zlotu z elementami rywalizacji. Ułożone przez organizatora trasy będą przejezdne dla samochodów fabrycznych, niewyposażonych w opony z bieżnikiem terenowym, ale posiadających sprawny napęd na cztery koła, charakteryzująca się wyjątkowo wysokimi walorami krajobrazowymi i turystycznymi. Sobotnia trasa będzie miała przeszło 80 kilometrów. Uczestniczą pokonają ją indywidualnie według road boka. Na trasie zlotowiczów czeka szereg zadań do wykonania oraz przeszkody terenowe; strome podjazdy kręte drogi oraz trochę błota. Trasy zlotu to głównie zapomniane drogi wiejskie, szutrowe i polne, oczywiście poważniejsze próby terenowe będą mieć objazdy. Organizatorzy gwarantują zapierającą dech w piersiach trasę, dobrze przygotowany road book, wspaniałą zabawę dla całych rodzin.

Bazą VII Zlotu Mitsubishi 4x4 będzie uroczy pensjonat Zacisze Trzech Gór, którego charakteryzuje przytulna atmosfera drewnianych wnętrz-w klimacie minionych czasów oraz domowa, staropolska kuchnia. Pensjonat słynie z gościny i doskonałej nagradzanej kuchni, której będziemy mieć okazję zasmakować.

Harmonogram VII Zlotu Mitsubishi 4x4:

- 11 Października Piątek o godzinie 11 spotykamy się na parkingu pod Twierdzą w miejscowości Srebrna Góra skąd udamy min w kierunku Jedliny Zdrój. Wieczorem kolacja, rozdanie rood booków , omówienie trasy.

- 12 Października Sobota, tuż po śniadaniu indywidualny wyjazd na trasę w kierunku Bolkowa, Janowic Wielkich. Naszym celem są Kolorowe Jeziorka w Rudawach Janowickich i powrót do bazy zlotu. Po drodze uczestnicy będą mieć możliwość zwiedzenia zamku w Bolkowie oraz Książu. Ponadto na trasie rajdu będzie czekało ognisko z grillowanym specjałami. Wieczorem około 20 kolacja w formie biesiady, ogłoszenie wyników, rozdanie nagród i impreza integracyjna do wschodu słońca.
- 13 Października Niedziela o godzinie 10/11 tuż po śniadaniu wyjazd na krótszą trasę w kierunku Zagórza Śląskiego. Planowane zakończenie około godziny 12-14.

Koszty:
Wpisowe 180 zł od załogi.
Nocleg 38 zł / osoba dorosła. Dzieci do lat trzech - gratis. Młodzież do lat dwunastu - 1/2 stawki.
Namiot oraz Camper 10 zł doba + 10 zł od osoba za jedną dobę.
Wyżywienie: śniadanie 15 zł / kolacja 15 zł / kolacja na gorąco 20 zł.

Rezerwacją pokojów, noclegów oraz wszystkim sprawami związanymi z pobytem uczestników zajmuje się organizator tj. Country roads4x4.