Wielki Moto Bazar

Wielki Moto Bazar Kiedy: 19.10.2013 - 20.10.2013 Gdzie: Poznań Wielkopolskie

Kolejna edycja Moto Bazaru już 19-20 października.

MOTOBAZAR to impreza handlowo-wystawiennicza o tematyce motoryzacyjnej. Odbywa się regularnie dwa razy w roku w Poznaniu. MOTOBAZAR jest jedną z najstarszych i największych tego typu imprez w Polsce.

Pierwsza edycja odbyła się w 1999 r. i od tego czasu nieprzerwanie przez 14 lat przyciąga coraz większe tłumy zainteresowanych. Dwie edycje MOTOBAZARU są organizowane w terminach zapewniających największe korzyści dla efektywnej wymiany handlowej – obejmują początek sezonu motocyklowego, oraz zakończenie.

Misja MOTOBAZARU jest dwojaka – tworzenie motoryzacyjnego rynku handlowego skupiającego wystawców i kupujących z terenu całej Polski i zagranicy oraz zapewnienie atrakcyjnie i mile spędzonego czasu zwiedzającym.

MOTOBAZAR to impreza, na której wystawcy przedstawiają: motocykle współczesne i klasyczne, skutery, a także zabytkowe samochody, akcesoria, części, gadżety, ubiory, kaski, buty, literaturę, modele, militaria oraz całe mnóstwo innych towarów i eksponatów. Na terenie MOTOBAZARU można uzyskać fachowe informacje oraz pomoc prawną od rzeczoznawców.

MOTOBAZAR to doskonała okazja do spędzenia czasu w weekend. Licznie przychodzą tu całe rodziny i grupy przyjaciół.

Do dyspozycji naszych gości są liczne punkty gastronomiczne, wydzielone miejsca do biwakowania, darmowe zaplecze sanitarne oraz parkingi w najbliższym otoczeniu imprezy.

Stadion AZS
ul Cicha 7
dojazd od strony ul. Niepodległości